Sıkça Sorulan

1-) ardiyo DJ Nasıl Bir Sistemdir?

Cevap: ardiyo Dj ekonomil Kiralama yöntemi ile .Hizmetinize Sunulan Ve mp3 arşivi Gerektirmeyen amatör radyo dj panelidir

2-) ardiyo DJ De başka ne tür özellikler vardır?

Cevap: ardiyo DJ Başta 2 Bölümden Oluşan Youtube developer api destekli Palyer ları sayesinde aradıgınız şarkıları mp3 yüklemesi gerektirmeden dinlemenizi vede amatör yayın yapmanızı sağlar.. Birbirinden Bağımsızdır.. Aynı zamanda bir radyo otomasyon sistemindeki gibi Jingle (Cıngıl) Butonları Sayesinde Şrkı Aralarına Cıngil Veya Efect girebilirsiniz.. Ayrıca 2 Bölümden Oluşan Slow Ve Tempolu Fon Müzikleri Bölümleride Mevcuttur..

3-) Herhangi Bir Sınır Varmıdır?

Cevap: Hayır Herhangi bir sınır Yoktur.. Satın Aldıgınız Zaman Diliminde Sınırsız Kullanabilirsiniz..

4-) Bilgisayarıma Ektra Hard disk YüküGetirirmi..??

Cevap: Hayır .. Herhangi Yük Getirmez.. Sadece İnternet Bağlantısı Yeterli Olacaktır.. Mp3 Arşivi Yüklemenize Gerek oktur..

5-) ardiyo DJ PaneliKullanmak İçin Herhangi bir lisansa Gerek Varmıdır..?

Cevap: Hayır.. Sistem Tamamen Kendi Tasarımımız Ve Projemizdir.. Kendi servirimizda Çalıştıgı Şekli İle Lisans Kullanma İhtiyacınız Yoktur..

6-) Memnun kalmazsam paramı iade ediyor musunuz?

Cevap: ardiyo DJ Fiyatları son Derece Ekonomiktir.. ilk Olarak 3 Aylık Paketi Çok Cüzzi Bir Fiyata Satın Alıp Deneyebilirsiniz.. Bu Deneme Ücreti Küçük bir maaliyetttir.. ve vakit kaybı ve suistimallerin Önüne Geçmek Adına bunun Geri İadesini Veremiyoruz..

7-) Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Cevap: Abonelik Süreniz Doldugunda Otomatik Olarak Ardiyo DJ Panel Aboneliğiniz Sona Erecek Ve Normal Üye Statüsüne Gececeksiniz.. Üyeliğiniz Devam Edecek Şayet Tamemen Sildirmek İsteseniz... alemextra@hotmail.com adresinden talepte Bulunabilirsiniz.. 

...
WAREZZERS.ORG