Sıkça Sorulan

1-) ardiyo DJ Nasıl Bir Sistemdir?

Cevap: ardiyo Dj ekonomil Kiralama yöntemi ile .Hizmetinize Sunulan Ve mp3 arşivi Gerektirmeyen amatör radyo dj panelidir

2-) ardiyo DJ De başka ne tür özellikler vardır?

Cevap: ardiyo DJ Başta 2 Bölümden Oluşan Youtube developer api destekli Palyer ları sayesinde aradıgınız şarkıları mp3 yüklemesi gerektirmeden dinlemenizi vede amatör yayın yapmanızı sağlar.. Birbirinden Bağımsızdır.. Aynı zamanda bir radyo otomasyon sistemindeki gibi Jingle (Cıngıl) Butonları Sayesinde Şarkı Aralarına Cıngil Veya Efect girebilirsiniz..

3-) Herhangi Bir Sınır Varmıdır?

Cevap: Hayır Herhangi bir sınır Yoktur.. Player ları Ücretsiz Üye Olarak Sınırsız Ve Ücretsiz Kullanabilirsiniz...

Ama Özelleştirilebilir Ve Kendi Jingle Ve Efectlerinizi Yerleştirip Silip Sınırsız Değiştirebileceğiniz Butonlar İçin Makul Bir Ücret Talep Edilmektedir...

4-) Bilgisayarıma Ektra Hard disk Yükü Getirirmi..??

Cevap: Hayır .. Herhangi Yük Getirmez.. Sadece İnternet Bağlantısı Yeterli Olacaktır.. Mp3 Arşivi Yüklemenize Gerek oktur..

5-) ardiyo DJ Paneli Kullanmak İçin Herhangi bir lisansa Gerek Varmıdır..?

Cevap: Hayır.. Sistem Tamamen Kendi Tasarımımız Ve Projemizdir.. Kendi servirimizda Çalıştıgı Şekli İle Lisans Kullanma İhtiyacınız Yoktur..

6-) Memnun kalmazsam paramı iade ediyor musunuz?

Cevap: ardiyo DJ Fiyatları son Derece Ekonomiktir..  vakit kaybı ve suistimallerin Önüne Geçmek Adına bunun Geri İadesini Veremiyoruz.. Dilerseniz İrtibata Gecerek Deneme Hesabı Açtırabilirsiniz.. (Deneme İle İlgili Durum Taahhüt deildir)

7-) Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Cevap: Abonelik Süreniz Doldugunda Otomatik Olarak Ardiyo DJ Panel Aboneliğiniz Sona Erecek Ve Normal Üye Statüsüne Gececeksiniz.. Üyeliğiniz Devam Edecek Şayet Tamemen Sildirmek İsteseniz... alemextra@hotmail.com adresinden talepte Bulunabilirsiniz.. 

...
WAREZZERS.ORG